Hakkımızda

Firmamız 1998 yılından bu yana endüstriyel mutfak ve ekipmanları sektöründe hizmet vermektedir.

Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize projelendirme, proje uygulama, satış sonrası servis çalısmaları ile sunduğumuz hizmet ile endüstriyel mutfak sektöründe gelişmeleri takip etmekteyiz.

Son yıllarda başlattığımız yapılanma çalışmaları dahilinde, çalısma gücümüzü ETA ‘nın ürün kalitesini, bizlerin çalışma disiplini ve yüksek müşteri memnuniyeti standartı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz

“2025 Yılına Kadar Sektörümüzde Dünya’da İlk 10 Firma Arasında Olmak”

Misyonumuz

Tüm çalışanlarımızla,

  • Müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak.
  • Kalitede ve hizmette süreklilik temin etmek.
  • Topluma ve çevreye sürekli bir katma değer sağlamak.

Değerlerimiz

Dürüst, açık ve şeffaf davranarak grubu oluşturan kişilerle, müşterilerimizle ve ticari dostlarımızla uzun ömürlü ve her iki tarafın da faydalandığı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Verdiğimiz sözlere uygun hareket ederek işimizde başarılı olmak ve istenilen sonucu elde etmek için var gücümüzle çabalıyoruz.

Biz Küresel Bir Ekibiz. Firma olarak herkesin tavsiyelerini dinliyor ve destekliyoruz. Grup akışını paylaşıyor ve grubun görüşlerini kısmi olarak değil kendi görüşlerimiz gibi benimsiyoruz.

Girişimci bir ruhla ve önleyici tedbirler alan bir yaklaşımla müşteriye hızlı çözümler sunuyor ve  devamlı olarak gücü artarak büyüyen bir şirket olmanın daha iyi yollarını araştırıyoruz.

Yıllık Tecrübe

Farklı Ülke

Başarılı Proje

Mutlu Müşteri

Neden ETA?

ETA’yı seçmek demek, pazarın lideri ile işbirliği yapmak demektir. ETA endüstriyel mutfak tasarımında ETA ürünleriyle yıllara dayalı deneyimini projelerle kanıtlamıştır.

Tüm Dünyada ETA kalitesi, üretim prosesiyle (ISO 9001), insan kaynakları yönetimi ve ürünleri ile belgelenmiştir.

Çevre sorunlarına karşı duyulan kaygı, endüstriyel faaliyetlerimizin her adımına damgasını vuran taahhüt haline gelmiştir. ETA ENDÜSTRİYEL MUTFAK’ta kullandığı ISO 14001 sertifikalı ürünler ile üretim sürecindeki bu taahhüdü garanti altına alır.

.

Sektörün lideri ETA, dünyanın dört bir yanında eğitimli ve deneyimli servis elemanları ile sizlere yaygın ve güvenilir bir satış sonrası hizmet ağı sunuyor.

Bazı Çözüm Ortaklarımız

eta mutfak